Быстрые
перелеты
В любую
точку мира
Яркие
впечатления
Скільки грошей мені потрібно мати при собі, аби подорожувати країнами Європейського Союзу?

Відповідно до статті 5 (3) Шенгенського прикордонного кодексу такі кошти мають оцінюватися в залежності від кількості днів, мети перебування та середніх цін у зазначеній країні на харчування і проживання, помножених на кількість днів перебування.

Ви повинні бути у змозі підтвердити, що маєте достатньо коштів на час запланованого перебування та для повернення додому або для транзиту до третьої країни.

Для підтвердження фінансової спроможності ви можете пред’явити готівку, дорожні чеки та кредитні картки міжнародних платіжних систем.

Декларації про спонсорство й гарантійні листи/запрошення від осіб, у яких ви плануєте зупинятися, також можуть слугувати доказом фінансової спроможності.

Баланс картки може бути перевірений у банкоматі, якщо такий є в зоні прикордонного контролю, або ж за допомогою інтернет-банкінгу, телефонного дзвінка у банк чи іншими засобами, доступними у пункті перетину кордону.

Запрошення від осіб, у яких ви маєте намір зупинитися, можуть перевірити на кордоні, зв’язавшись із ними безпосередньо або через компетентні органи.

Орієнтовні щоденні витрати, від яких мають право відштовхуватися прикордонники, наведені на сайті Єврокомісії, а також на інтерактивній карті ГО «Європа без бар’єрів» та відрізняються від країни до країни.

Детальніше на офіційному сайті "Відкрий Європу" (http://openeurope.in.ua/)
06.06.2017


Новости